Fotograf studniówka Skoczów zdjęcia
Zapraszam do zapoznania się z ofertą na studniówkę.
MARZENA & AREK – fotograf Skoczów, wesele Mewa Harbutowice
Ślub w Kościół pw. Św. Wawrzyńca Diakona w Bielowicku, wesele Dom Przyjęć Mewa Harbutowice k/ Skoczowa, oprawa muzyczna, dodatkowe oświetlenie, dym: DJ Janusz i DJ Damian.
Fotograf ślubny
Fotograf ślubny Pragniemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, polegającą na stworzenia reportażu ślubnego, który uwieczni kompleksowo i wszechstronnie najważniejsze momenty całego dnia. Do efektu końcowego możecie wracać wielokrotnie, ponieważ...
ASIA & ADAM – Fotografia ślubna Skoczów Brenna
Fotografia ślubna Skoczów Brenna Fotorelacja ze ślubu oraz wesela Asi i Adama. Przygotowania do ślubu zrealizowano w Skoczowie. Ślub odbył się w Kościele św. Jana Sarkandra w Górkach Wielkich. Wesele odbyło się w OSP Brenna, a przyjęcie weselne poprowadził Zespół...
Fotograf Skoczów fotografia ślubna
Fotograf Skoczów fotografia ślubna https://youtu.be/ZH4q3fnHHdM
Kamerzysta na wesele Skoczów
Kamerzysta na wesele Skoczów Ślub: Kościół pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie, wesele: OSP Kiczyce, dekoracje i catering: Catering Weselny Prestige Skoczów, makijaż: Anna Poniatowska https://youtu.be/WJpMhW6kyFA?list=PLGWvYmc1--sMPoHvuYW_SmhzD_PIO2Zwq
Kamerzysta na wesele
Kamerzysta na wesele Nasze firma zajmuje się profesjonalnym filmowaniem ślubów i innych imprez okolicznościowych. Pragniemy Państwu zaproponować kamerzystę na wesele. Nasze realizacje to dynamicznie zmontowane filmy w formie reportażu weselnego. Poprzez odpowiednim...
Fotograf Skoczów fotografia ślubna
Kamerzysta Skoczów filmowanie ślub wesele
https://youtu.be/MXq_cp7GhIo
Fotograf i Kamerzysta Skoczów Fotografia ślubna, filmowanie wesel, studniówek
Tel : +48 608-463-650
E-mail : kontakt@mkfoto.com.pl
FOTOGRAF I KAMERZYSTA SKOCZÓW
FOTOGRAFIA ŚLUBNA SKOCZÓW
Skoczów jest malowniczym miastem Beskidu Śląskiego. Miasto zlokalizowane jest po dwóch stronach rzeki Wisły.
Legenda głosi, że już od VII do IX wieku tereny obecnej wsi skoczowskiej Międzyświeć zamieszkiwało plemię Gołęszyców. Prastary gród „Piekiełko” przeniesiono w X wieku bliżej rzeki Wisły, gdzie powstała nowa osada nazwana Skoczowem.
Większość osób kojarzy to miasto z takim wydarzeniem historycznym, jak wizyta papieża Jana Pawła II, która odbyła się 22 maja 1995 roku. Papież odwiedził wtedy m.in. Kościół Ewangelicko-Augsburski i odprawił nabożeństwo przy kaplicy na zboczach górującej nad Skoczowem Kaplicówki (była to msza po kanonizacji Św. Jana Sarkandra w Ołomuńcu).
Zielona i górska okolica zachęca do urządzania plenerów fotograficznych. Skoczów jest ciekawym miejscem, do wykorzystania podczas sesji zdjęciowej ślubnej. Można wykorzystać tutaj zarówno bujnie rozwiniętą przyrodę oraz elementy architektoniczne.
Miejscem szczególnie ładnie prezentującym się na zdjęciach ślubnych jest Kościół p.w. Znalezienia Świętego Krzyża w Skoczowie. Obiekt ten odrestaurowano i prowadzone są ciągle prace w celu „upiększenia” jego wnętrza. W okolicy trudno znaleźć inne tak przytulne wnętrze. Z pewnością każda panna młoda będzie zadowolona z tak wystylizowanego wnętrza.
Ukończono prace budowlane Kościoła na ul. Harcerskiej nieopodal osiedla Górny Bór. Zamiast Kaplicy Matki Bożej Różańcowej powstał bardzo nowoczesny kościół, którego wnętrza prezentują się bardzo okazale. Piękny witraż z pewnością będzie stanowił wesołe tło dla Waszej fotografii ślubnej.
Charakterystycznymi dla Skoczowa wydarzeniami kulturalnymi są: Panorama Sztuki Chrześcijańskiej „Musica Sacra”, Dni Skoczowa, Spartakiada sołectw gminych, Dni Rybactwa, Mistrzostwa Europy w Przyrządzaniu Potraw z Karpia oraz Dożynki.
FILMOWANIE WESEL
Najstarsza wzmianka „pisana” o Skoczowie pojawiła się w „Dziejach Polski” Jana Długosza. Informacja ta pochodzi z 1232 roku. Jan Długosz pisze o Skoczowie tak: „Pierwsze miasto nad Wisłą od jej źródeł”.
Przez Skoczów przebiegał szlak bursztynowy, miedziany i solny z Krakowa na Morawy.
Do sportowych atrakcji Skoczowa należy kryta pływalnia „Delfin” i skate park przy ul. ks. Jana Ewangelisty Mocko. Ulubionym miejscem spacerowym mieszkańców Skoczowa, jak również wspaniałym miejscem na nakręcenie teledysku z pleneru ślubnego jest wzgórze Kaplicówka. Z wzgórza rozciąga się piękny widok na panoramę Beskidów.
Obecność Jana Pawła II w Skoczowie w roku 1995 upamiętniono przez postawiony na Kaplicówce obelisk. Znajdująca się na wzgórzu Kaplica Św. Jana Sarkandra została wzniesiona w 1934 roku, natomiast stojący przed nią krzyż z ołtarza papieskiego z lotniska w Katowicach Muchowcu przeniesiono na to miejsce w 1985 roku.
Najbardziej znanym pisarzem skoczowskim jest Gustaw Morcinek. W Skoczowie postawiono na jego cześć w 1987 roku pomnik. Projektantem pomnika był prof. Jan Kucza.
W skład Skoczowa wchodzą Sołectwa Ochaby, Wiślica, Kiczyce, Pierściec, Kowale, Pogórze, Wilamowice, Międzyświeć, Harbutowice oraz Bładnice. Również tutaj można znaleźć szereg atrakcji historyczno – turystycznych. We wsi Bładnice znajdują się repliki historycznych armat i broń czarnoprochowa, wykonane przez ludwisarza Czesława Kanafek.
Najciekawszym miejscem wsi Kowale jest odkryty przez archeologów w 1999 roku stożkowaty gródek rycerski datowany na XIV – XV w. Najwyższym punktem Międzyświecia jest wzgórze Piekiełko, które jest pozostałością dawnego grodu słowiańskiego Gołęszyców datowany na VII – IX w.
Wieś Ochaby słynie z hodowli koni anglo – arabskich. „Świeżą” atrakcją tego terenu jest Dream Park Ochaby.
We wsi Pierściec znajduje się sławne na całą Polskę Sanktuarium Św. Mikołaja. Kościół ten zyskał swoją sławę za sprawą liczącej ponad 400 lat figury – pierwsza wzmianka o cudownych właściwościach figury pochodzi z 1616 roku. Pielgrzymi proszą Św. Mikołaj z Pierśćca o łaskę zdrowia, szczęśliwy przebieg operacji, potomstwo, Błogosławieństwo Boże dla dobytku, jak również szybką śmierć.
Coroczną atrakcją Pogórza jest organizowany przez Ludowy Klub Sportowy bieg przełajowy Cross Świętojański im. Jana Marka.
We wsi Wiślica znajduje się rezerwat przyrody „Skarpa Wiślicka” o szczególnych walorach przyrodniczo – krajobrazowych. Na wiślickiej skarpie znajdują się kwitnące wiosną łany chronionego czosnku niedźwiedziego oraz stanowiska cieszynianki.